University of Silesia in Katowice - Central Authentication Service
You are not logged in | Wersja polska |login
Main page Archive of Diploma Theses

Wydziałowi Koordynatorzy APD

W związku z Państwa licznymi pytaniami oraz problemami dotyczącymi przebiegu elektronicznej archiwizacji prac dyplomowych uprzejmie informujemy, że na każdym z wydziałów powołane zostały osoby, będąca wydziałowymi koordynatorami APD.
Osoby te posłużą Państwu pomocą m. in. w kwestiach związanych z przywróceniem możliwości ponownego wgrania pracy do systemu, cofnięciem statusu pracy czy też przywróceniem zatwierdzonej recenzji do edycji.

Wszelkie problemy techniczne związane z użytkowaniem serwisu APD prosimy zgłaszać na adres: diots@us.edu.pl

Wydział Humanistyczny
Izabela Banaszkiewicz izabela.banaszkiewicz@us.edu.pl (32) 364-08-60
Elżbieta Gębka elzbieta.gebka@us.edu.pl (32) 359-20-75
Katarzyna Iwanow katarzyna.iwanow@us.edu.pl (32) 359-17-24
Agata Jędrycha agata.jedrycha@us.edu.pl (32) 364-09-67
Bożena Klimek bozena.klimek@us.edu.pl (32) 359-11-95
Tadeusz Maciąg tadeusz.maciag@us.edu.pl (32) 200-93-17
(32) 200-95-01
Agnieszka Maroszek agnieszka.maroszek@us.edu.pl (32) 200-92-31
Barbara Rozwadowska barbara.rozwadowska@us.edu.pl (32) 200-92-58
Joanna Ulijarczyk joanna.ulijarczyk@us.edu.pl (32) 200-92-31
Beata Zoremba beata.zoremba@us.edu.pl (32) 200-92-61
Wydział Nauk Przyrodniczych
Dorota Bronny-Woźniak dorota.bronny-wozniak@us.edu.pl (32) 200-95-65
Jolanta Klabuhn jolanta.klabuhn@us.edu.pl (32) 200-94-61
Zofia Kuglin zofia.kuglin@us.edu.pl (32) 200-94-61
Jolanta Mielczarek jolanta.mielczarek@us.edu.pl (32) 368-96-79
Justyna Rogalska-Nowak justyna.rogalska@us.edu.pl (32) 368-96-80
Elżbieta Soczawa elzbieta.soczawa@us.edu.pl (32) 200-95-56
Magdalena Tomaszkiewicz magdalena.tomaszkiewicz@us.edu.pl (32) 368-96-76
Elżbieta Ulbrich elzbieta.h.ulbrich@us.edu.pl (32) 200-95-56
Wydział Nauk Społecznych
Anna Dorynek anna.dorynek@us.edu.pl (32) 359-13-31
Marzena Gromala marzena.gromala@us.edu.pl (32) 359-97-13
Piotr Iwan piotr.p.iwan@us.edu.pl (32) 359-39-26
Anna Jakubiec anna.jakubiec@us.edu.pl (32) 359-97-05
Joanna Jałowiecka joanna.jalowiecka@us.edu.pl (32) 359-12-22
Agnieszka Jezierska agnieszka.jezierska@us.edu.pl (32) 359-97-91
Małgorzata Kruszyna malgorzata.kruszyna@us.edu.pl (32) 359-12-22
Joanna Matoszko joanna.matoszko@us.edu.pl (32) 359-13-31
Agnieszka Pogoda-Ślęzak agnieszka.pogoda-slezak@us.edu.pl (32) 359-97-77
Patrycja Oleś patrycja.oles@us.edu.pl (32) 359-97-05
Izabela Różańska izabela.rozanska@us.edu.pl (32) 359-97-05
Anna Szóstak anna.szostak@us.edu.pl (32) 359-97-42
Jolanta Wydra jolanta.wydra@us.edu.pl (32) 359-24-83
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Natasza Augustyn-Drząszcz natasza.augustyn-drzaszcz@us.edu.pl (32) 368-97-09
Kinga Bal kinga.bal@us.edu.pl (32) 269-18-46
Marta Brysz-Michalska marta.michalska@us.edu.pl (32) 269-18-50
Michał Gacki michal.gacki@us.edu.pl (32) 359-12-07
Wanda Iwachow wanda.iwachow@us.edu.pl (32) 349-76-08
Katarzyna Kulasa katarzyna.kulasa@us.edu.pl (32) 359-15-50
Rafał Lorenc rafal.lorenc@us.edu.pl (32) 349-76-04
Anna Milejska anna.milejska@us.edu.pl (32) 349-76-08
Justyna Przybylska justyna.przybylska@us.edu.pl (32) 269-18-69
Aleksandra Rogalska aleksandra.rogalska@us.edu.pl (32) 269-18-50
Anna Szarf anna.szarf@us.edu.pl (32) 359-15-50
Justyna Śpiewakowska justyna.spiewakowska@us.edu.pl (32) 359-18-46
Wydział Prawa i Administracji
Anna Kostur anna.kostur@us.edu.pl (32) 359-20-64
Leokadia Magosz leokadia.magosz@us.edu.pl (32) 359-18-19
Ewa Niedurny ewa.niedurny@us.edu.pl (32) 359-20-65
Małgorzata Szaniewska malgorzata.szaniewska@us.edu.pl (32) 359-11-64
Olga Trzaskowska olga.trzaskowska@us.edu.pl
Agnieszka Wola agnieszka.wola@us.edu.pl (32) 359-20-65
Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji
Marta Kochutek marta.kochutek@us.edu.pl (33) 854-63-77
Daria Krzywoń daria.krzywon@us.edu.pl (33) 854-61-64
Wydział Teologiczny
Ewa Kostkiewicz ewa.kostkiewicz@us.edu.pl (32) 356-90-54
Barbara Staroń barbara.staron@us.edu.pl (32) 356-90-54
Szkoła Filmowa im. K. Kieślowskiego
Ada Grzelewska adagrzelewska@us.edu.pl (32) 359-24-07
Agnieszka Kliś agnieszka.w.klis@us.edu.pl (32) 359-24-11
Patrycja Knapek patrycja.knapek@us.edu.pl (32) 359-24-08
(32) 359-24-09
Mariusz Kowoll mariusz.kowoll@us.edu.pl (32) 359-24-08
(32) 359-24-09
Magdalena Krząkała-Rózsa magdalena.krzakala-rozsa@us.edu.pl (32) 359-24-08
(32) 359-24-09
Izabela Rudzik izabela.rudzik@us.edu.pl (32) 359-24-08
(32) 359-24-09
Adrianna Sławuta adrianna.slawuta@us.edu.pl (32) 359-24-08
(32) 359-24-09
Aleksandra Spiołek aleksandra.spiolek@us.edu.pl (32) 359-24-08
(32) 359-24-09
Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych
Anna Duda anna.duda@us.edu.pl (32) 359-13-05
Emilia Mielaniuk ism@us.edu.pl (32) 359-13-05

© Inter–University Informatization Center. All rights reserved.